SICAK HABER

  2014 yerel seçim sayfası 2014secim-sonuclari-ekrani Seçim sonuçları 2014

 

2014 yerel seçim sayfası 2014secim-sonuclari-ekrani Seçim sonuçları 2014

2014 yerel seçim sayfası 2014secim-sonuclari-ekrani Seçim sonuçları 2014


2014 Yerel Seçim leri sonuçları belli oluyor. Arama motoru Google seçimleri unutmadı. Googleın ana sayfasında doodle olarak adlandırılan özel tasarımlı logoda, Google yazısında üzerinde Türk bayrağı olan seçim sandığına oy pusulası atılırken görülüyor. Ayrıntılar .com.trde
2014 Yerel Seçim leri sonuçları belli oluyor. Arama motoru Google seçimleri unutmadı. Googleın ana sayfasında doodle olarak adlandırılan özel tasarımlı logoda, Google yazısında üzerinde Türk bayrağı olan seçim sandığına oy pusulası atılırken görülüyor. Ayrıntılar .com.trdeOzel günlere has tasarladığı logolarla ön plana çıkan arama motoru Google, Türkiyede yapılan yerel seçimler için de bir logo hazırladı.Doodle olarak adlandırılan özel tasarımlı logolar, dünya ülkeleri için önemli gün ve tatillere, kültürel olaylara ve tarihte yer alan önemli kişilere bu platformda yer vererek dikkati çekmeyi amaçlıyor.

Internet kullanıcıları, logonun üstüne tıklayarak o güne ait daha ayrıntılı bilgilere erişebiliyor.

Işte Seçim Sonuçları Istanbulda açılan sandık sayısı, oy durumu, kim önde, hangi parti alıyor. 2014 Yerel Seçimler Tüm bilgiler .com.trde. Istanbulda hangi parti önde gidiyor Istanbul seçimlerde kimi seçecek Istanbul seçime gidiyor... Türkiye genelinde oy kullanacak seçmenin yüzde 19u yani Türkiyede seçmenlerin 5te 1i Istanbulda sandığa gidiyor. Haliyle Istanbul seçim sonuçları çok önemli. 30 Mart yerel seçim sonuçları büyük bir merak konusu. 2014 Yerel Seçimler Istanbulda yerel seçim sonuçları ne olur Seçim sonuçlarını hangi parti etkiler Seçim sonuçları yasak kalkar kalkmaz .com.trde. 2014 Yerel Seçimler Istanbulu kim kazandı Ankarayı kim kazandı Izmiri kim kazandı Istanbul Seçim Sonuçları - 2014 30 Mart Yerel Seçimi Istanbul Sandık Sonuçları

2014 - 30 Mart Yerel Seçim Sonuçları seçim yasağı kalktığı anda burada olacak

2014 YEREL SECIM SONUCLARI 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri belki de son yılların en tartışmalı seçim sürecine sahne oldu. Sonuçları merakla beklenen 2014 yerel seçimlerinde Türkiye genelinde toplamda  52 milyondan fazla seçmen oy kullanacak. 2014 yerel seçimler inde pek çok ilde büyük rekabet yaşanması bekleniyor. Ozellikle Istanbul, Ankara, Izmir, Antalya, Adana, Mersin, Diyarbakır, Van ve Trabzon illerinde büyük çekişme olacak. 30 Mart akşamı tüm Türrkiyenin gözü kulağı 2014 yerel seçimler iyle ilgili haberlerde olacak. 2014 yerel seçim ile ilgili her şey .com.tr adresinde.

 

FEMENDEN SECIM EYLEMIUkrayna merkezli dünyaca ünlü Uluslararası Kadın Hakları Orgütü FEMEN, Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın önceki yıllarda oy kullandığı Burhaniye Ilköğretim Okulunda soyunarak eylem yaptı. Vücutlarına slogan yazan iki FEMEN üyesi kadın yaka paça gözaltına alındı.FEMEN grubu üyesi iki kadın, Usküdardaki Burhaniye Ilköğretim Okuluna saat 12:00de geldi.
Bir süre okulun giriş kapısında bekleyen FEMEN üyeleri, muhtar adayları tarafından dağıtılan reklam kağıtlarını aldı. Burada telefonla konuşan iki kadın, daha sonra okulun içerisine girdi.
2148 numaralı sandığın bulunduğu öğretmenler odasına oy kullanacakmış gibi giren kadınlar, slogan atarak üzerlerindeki mont ve gömleği çıkardı. Oy kağıtlarının bulunduğu masaların üzerine çıkan kadınlar, ayaklarıyla oy pusulalarını yere attı.Cevredekilerin şaşkın bakışları arasında eylemlerini sürdüren kadınlar slogan atmayı sürdürdü. FEMEN üyeleri bazı oy pusulalarını ellerine alıp havaya saçtılar. Bu sırada salon görevlileri ve polisler içeri girerek iki kadını yaka paça gözaltına aldı.Kadınları koridora çıkaran polisler sürükleyerek başka bir salona götürdü. Bu sırada oy kullanmak için okula gelen vatandaşlar şaşkınlıkla olan biteni izledi. Yaklaşık bir dakika süren eylem sonrasında bazı vatandaşlar gazetecilere tepki gösterdi.
Dışarı çıkarılan kadınları bazı kişiler linç etmek istedi.

O OKULU SECTIK CUNKU...e konuşan FEMEN lideri Inna Sevçenko, eylemci kadınların Fransız vatandaşı olduğunu söyledi.
Sevçenko, Erdoğan önceki seçimlerde orada oy kullandığı için biz de protesto gösterimizi o okulda gerçekleştirmeye karar verdik dedi.
Ancak Başbakan Erdoğan bu seçimlerde oyunu Küçük Camlıca Saffet Cebi Ilkokulunda kullandı.

PARTI LIDERLERI OYLARINI KULLANDISiyasi parti liderleri Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli oylarını kullandı.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan oyunu Küçük  Camlıca Saffet Cebi Ilköğretim Okulunda 3308 nolu sandıkta kullandı. Okula yanında eşi Emine Erdoğan, Oğlu Bilal Erdoğan, kızları Sümeyye Erdoğan, Esra Albayrak gelini Reyyan Erdoğan, Damadı Berat Albayrak ile birlikte gelen Erdoğan, kendisini bekleyenler tarafından Türkiye seninle gurur duyuyor sloganlarıyla karşılandı.
Daha sonra sandığın bulunduğu sınığa geçen Başbakan Erdoğan ve ailesi 311 seçmenin bulunduğu sandıkta sırayla oylarını kullandı.Once büyükşehir belediye başkanı, ilçe belediye başkanı ve belediye meclisi oylarını, sonra da muhtarlık için oy kullanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, burada yaptığı açıklamada; Türkiye genelinde şu ana kadar edindiğim bilgiler, katılımın çok yüksek olacağı istikametinde. Gerçekten şu ana kadar meydanlarda arzu edilmeyen açıklamalar, konuşmalar olmasına rağmen, milletimiz bugün tüm gerçekleri her şeyin üstünde söyleyecek, konuşacak. Meydanlarda konuşulanların ötesinde bugün milletin söylediği belirleyeci olacak. Bana göre millet ne derse odur. Bunun dışında konuşulanlar öyle veya böyle bu akşam sandıklardaki neticeler açıklandıktan  sonra sadece tarihe kayıt olarak düşülecektir dedi. Erdoğan daha sonra okuldan ayrıldı. 

 

KILICDAROGLU SIRAYA GIRDICHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Ankaranın Cankaya Ilçesindeki Arjantin Ilkokulunda kurulan 4149 numaralı sandıkta oyunu kullandı.CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu, saat 13.30da oy kullanacakları Arjantin Ilkokuluna geldi. Burada Kılıçdaroğluna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kılıçdaroğlu vatandaşlarla tokalaşırken, bazı çocukları kucağına alarak sevdi ve öptü.Ardından Kılıçdaroğlu ve eşi 2nci kattaki 4149 numaralı sandığın bulunduğu sınıfın önüne geldi ve en arka sıraya geçerek, sıranın kendilerine gelmesini bekledi. Gazetecilerin sıraya girdiniz sorusuna Kılıçdaroğlu, Evet,normal değil mi karşılığını verdi. Ancak vatandaşların ısrarı üzerine Kılıçdaroğlu, sınıfa girdi ve oy pusulasını alarak oyunu kullanacağı perdeli paravana girmek isterken başını paravanın demirine hafifçe çarptı. Yoğun ilgi gösteren gazeteciler ise Kılıçdaroğlunu oyunu sandığa atarken görüntü ve fotoğraf çekebilmek için büyük çaba sarf etti.Oyunu kullandıktan sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, okul bahçesinde gazetecilere kısa bir açıklama yaptı. Gazetecilerin Bugünden itibaren nasıl bir Türkiye bekliyorsunuz sorusuna Kılıçdaroğlu, Sizlerde görüşüyorsunuz. Yurtaşlarımız da büyük bir heyecan var. Hepsi demokrasi şölenine katılmak için sandığa geldiler. Ben hep şu çağrıyı yaptım. Vicdanınıza danışın ve oyunuzu öyle kullanın diye. Umarım bu gerçekleşir. Mutluyum oyumu kullandım. Demokrasimiz güçlenmek zorunda, temizlenmek zorunda. Güzel bir demokrasi inşa edeceğiz. Ben halkıma güveniyorum. Onların irfanına güveniyorum. Umarım güzel bir sonuç ortaya çıkar dedi.

 

BAHCELI: HAYIRLI OLSUNMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, oyunu An

2014-03-30 22:39:02 Gocmenizm -- gocmenizm@gocmenizm.com

Bu Konu 22 Kişi Tarafından Okunmuştur.

 
 

  Gocmenizm.Com Teknoloji Haberleri

 
 

Kahve Falı - Domino Falı - Bakla Falı - Numeroloji

 
Online Ücretsiz Bakla Falı Bak
 
Bakla Falı
Online Ücretsiz Numeroloji Falı Bak
 
Numeroloji